Kalendář Pražských tramvají 2019 »Na souši i na vodě«

.....VŠE CO NÁS BAVÍ NA JEDNOM WEBU!
Úvodní stránka

Počet přístupů
od 10. 4. 2001:
TOPlist

WebArchiv - Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

Kalendář Pražských tramvají 2019
»Na souši i na vodě«Již od roku 2007 pro Vás připravujeme naše nástěnné kalendáře. Vždy jsou věnovány nějakému konkrétnímu tématu, ať už našim cestám do zahraničních měst, či konkrétnímu typu tramvajového vozu.
Delší dobu jsme uvažovali o tom, že se nám do našeho kalendáře zatím nedostala například lanová dráha na Petřín, či pražské metro. A tak se zrodil nápad na kalendář obsahující pražský dopravní mix. Kalendář mapující linky Pražské integrované dopravy obsazené různými typy vozů.

Titulní stránka nástěnného kalendáře Pražských tramvají 2019 »Na souši i na vodě«
Od tramvají v Praze končících (T6A5), Vás zavedeme k tramvaji prototypové (KT4D), nostalgické (T3M), modernizované (Škoda 14T Elektra) a ryze současné (Škoda 15T ForCity Alfa). Poprvé přidáme i autobusy (SOR NB 18 CITY a Ikarus 280.08), lanovou dráhu na Petřín zachycenou na Nebozízku s pozadím Pražského hradu a dokonce i trolejbusy. Muzejní Tatru 400 a současné Škoda 30Tr SOR a SOR TNB 12. Nechybí ani příměstská železnice zastoupená jednotkou řady 451. Zamíříme také do metra, kde na zhlaví depa Zličín zapózovaly všechny čtyři typy souprav metra, které pod Prahou dosud přepravovaly cestující. Tedy Ečs, 81-71, 81-71M a M1. No, a abychom splnili zadání názvu kalendáře, vyplujeme společně i na hladinu Vltavy.
Leden nástěnného kalendáře Pražských tramvají 2019 »Na souši i na vodě« Únor nástěnného kalendáře Pražských tramvají 2019 »Na souši i na vodě« Březen nástěnného kalendáře Pražských tramvají 2019 »Na souši i na vodě« Duben nástěnného kalendáře Pražských tramvají 2019 »Na souši i na vodě« Květen nástěnného kalendáře Pražských tramvají 2019 »Na souši i na vodě«
Červen nástěnného kalendáře Pražských tramvají 2019 »Na souši i na vodě« Červenec nástěnného kalendáře Pražských tramvají 2019 »Na souši i na vodě« Srpen nástěnného kalendáře Pražských tramvají 2019 »Na souši i na vodě« Září nástěnného kalendáře Pražských tramvají 2019 »Na souši i na vodě« Říjen nástěnného kalendáře Pražských tramvají 2019 »Na souši i na vodě«
Listopad nástěnného kalendáře Pražských tramvají 2019 »Na souši i na vodě«
Kalendář ležatého formátu se spirálovou vazbou je celobarevný, celoplošný s kalendáriem vsazeným pod fotografie. Kalendář je tištěný na lesklý křídový papír, obsahuje také list s informacemi o použitých fotografiích a zadní karton, který celý kalendář zpevňuje.
Prosinec nástěnného kalendáře Pražských tramvají 2019 »Na souši i na vodě«

Můžete si objednat buď kalendář oblíbeného standardního formátu A4, nebo limitovaný počet kusů ve větším formátu A3.

 • Cena jednoho kusu kalendáře formátu A4: 199,-Kč (ROZEBRÁNO)
 • Cena jednoho kusu kalendáře formátu A3: 299,-Kč (ROZEBRÁNO)
 • Kalendáře zasíláme poštou, případně bude možný osobní odběr ve stanovených termínech v Praze na Palmovce.

  Máte-li o některý z našich kalendářů zájem, zašlete, prosím, částku odpovídající počtu objednaných kalendářů, navýšenou případně o poštovné, na bankovní účet 252045002/5500. Současně nás, prosím bezprostředně, kontaktujte na emailu kalendar{zavináč}prazsketramvaje{tečka}cz kde uvedete, jaký kalendář jste si objednali a variabilní symbol, který jste při platbě využili. Pokud žádáte o zaslání poštou, uveďte, prosím, také svojí poštovní adresu!

  V případě, že kalendář objednáte a uhradíte do 15. října 2018 obdržíte dárek.

  V případě osobního odběru bude možné kalendář zaplatit i na místě v hotovosti. I v tomto případě si však kalendář, prosím, dopředu rezervujte na emailové adrese.

  Jednotné poštovné do České republiky činí 50,-Kč za jakýkoliv počet kusů.

  Redakce Pražských tramvají


  www.prazsketramvaje.cz | www.prazsketramvaje.com | www.prazsketramvaje.eu | www.prazsketramvaje.info
  www.prtky.cz | www.prtky.eu | www.dopravnisuvenyr.cz
  Datová velikost: 55444,183 MB | Počet článků: 1737
  web postaven na redakčním systému phpRS
  ISSN 1801-9994 | © Pražské tramvaje 2001-2023